Vitakraft – vášeň pre domáce zvieratá.

Vitakraft – z drobného poľnohospodárskeho maloobchodníka na nadnárodnú skupinu v oblasti krmív pre domáce zvieratá. To, čo pred takmer 180 rokmi začalo ako malý obchod s krmivami v nemeckej obci Heiligenrode neďaleko Brém, sa vyvinulo na jednu z najúspešnejších spoločností v oblasti starostlivosti o domáce zvieratá. Už od počiatku sa naša firemná filozofia a činnosť riadili jednou kľúčovou zásadou: „Z lásky k zvieratám”. Na celom svete viac ako 2 000 zamestnancov každý deň vyrobí a predá približne 1,2 milióna kvalitných výrobkov Vitakraft.

Vitakraft v súčasnosti zastupujú miestne obchodné firmy v 19 krajinách celého sveta.

Vitakraft. S láskou.

Značku Vitakraft® rozozná viac ako 90 % milovníkov zvierat v Nemecku a povedomie o našej značke sa neustále zvyšuje aj v zahraničí. To vôbec nie je náhoda, ale skôr výsledok usilovnej práce našich kvalifikovaných zamestnancov a ich nadšenia pre blaho domácich zvierat. Toto odhodlanie spolu s naším dôverným chápaním potrieb jednotlivých zvierat vytvára základ pre dôveru, s ktorou sa na značku Vitakraft® obracajú milióny majiteľov domácich zvierat. Našou najvyššou prioritou vo firme Vitakraft je vývoj a výroba inovačných kvalitných značkových výrobkov. Tým zaistíme, aby všetky domáce zvieratá dostávali dokonalú stravu – rovnako ako vo voľnej prírode.

Čítaj viacČítajte menej

Sortiment viac ako 2 500 výrobkov Vitakraft zahŕňa hlavné krmivá, zdravé maškrty za odmenu, ako aj pomôcky na starostlivosť o zvieratá a ich hygienu, ktoré boli odskúšané a preverené miliónkrát všade na svete. To všetko dopĺňa komplexný sortiment pomôcok pre zvieratá. Na základe vedeckých štúdií o stravovacích zvykoch vo voľnej prírode Vitakraft vytvára konkrétne koncepcie pre vývoj špeciálnych kŕmnych zmesí, ktoré uspokojujú individuálne potreby každej kategórie zvierat s ohľadom na ich rôzny geografický pôvod. Nechávame prírodu riadiť našu prácu v prospech každého jednotlivého zvieraťa.

Spoločnosť Vitakraft je aj naďalej odhodlaná pokračovať v budúcnosti v tomto intenzívnom výskumnom programe, aby milovníci zvierat mohli kŕmiť svojich maznáčikov a starať sa o nich v súlade s ich individuálnymi potrebami.

Vysoký stupeň inovácie vo Vitakrafte aj naďalej revolučne mení medzinárodný trh starostlivosti o domáce zvieratá. Viac ako 5 000 obchodných partnerov vo viac ako 50 000 lokalitách celého sveta má na sklade širokú škálu výrobkov pre domáce zvieratá značky Vitakraft. Milióny majiteľov domácich zvierat si môžu byť istí, že nájdu to najlepšie pre svojich maznáčikov, kdekoľvek žijú – aby ich milovaní spoločníci mali dlhý a spokojný život.

Naša firemná filozofia

Vízia

Rozumieme vnútorné puto medzi človekom a zvieraťom a chceme každý deň zlepšovať to spoločné medzi nimi. V každej domácnosti so zvieraťom a všade na svete.

Celkom v zmysle posolstva našej značky - Vitakraft. S láskou.

Misia

S vášňou a empatiou pre potreby domácich zvierat a ich chovateľov vyvíjame, vyrábame a predávame inovatívne, kvalitatívne hodnotné výrobky podľa potrieb. Vďaka udržateľným postupom prispievame k zachovaniu životne dôležitých prírodných zdrojov.

Celosvetovo takto podporujeme zodpovednú, láskavú a vhodnú výživu a chov domácich zvierat. Už niekoľko generácií týmto podporujeme spoločensky významný vzťah a plnohodnotné spolunažívanie človeka a zvieraťa. 

Vynikajúci výkon, partnerská práca, inovačná sila a zodpovedné chovanie - to sú piliere, na ktorých sa zakladajú hodnoty našej firmy.

Tieto ústredné hodnoty tvoria základ a orientáciu nášho myslenia a chovania, pomáhajú nám rozvíjať sa a rásť - ako jednotlivé osobnosti aj ako firma.

Kariéra

Po celom svete viac než 2500 zamestnancov každý deň vyrábajú a predávajú milióny kvalitných produktov značky Vitakraft®. Firma Vitakraft ponúka veľmi zaujímavé a bezpečné pracovisko pre motivovaných a výkonnostne orientovaných zamestnancov. Tešíme sa na žiadosti o zamestnanie od každého, kto sa identifikuje s našimi firemnými cieľmi, funguje dobre v tíme a chce aktívne prispieť k nášmu dlhodobému úspechu.

adresa: 

Vitakraft CHOVEX s.r.o.
Třanovice 287
73953 Hnojník
Česká republika

e-mail: 

kariera@vitakraft.cz